AΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ 2007 

A/A

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ

ΤΟΠΟΣ

Ι  Α  Ν  Ο  Υ  Α  Ρ  Ι  Ο  Σ 

1

Σ/Κ 20-21/01

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ. 18μ.,  Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  Α/Γ/Ε/Ν

 

Φ  Ε  Β  Ρ  Ο  Υ  Α  Ρ  Ι  Ο  Σ

2

Σ/Κ 03-04/02

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ. 18μ. , Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

3

Σ/Κ 10-11/02

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ. 18μ., Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

4

Σ/Κ 24-25/02

ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

Μ  Α  Ρ  Τ  Ι  Ο  Σ

5

Σ/Κ 03-04/03

ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Κ.Χ. 18μ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CADET

 

6

13-17/03

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α/Γ/Ε/Ν

TOYΡKIA

7

Σ/Κ 17-18/03

ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ. 2Χ70μ. Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

8

Σ/K 31/03-01/04

ΑΓΩΝΑΣ FITA Α' & B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

Α  Π  Ρ  Ι  Λ  Ι   Ο  Σ

9

Σ/Κ 14-15/04

ΑΓΩΝΑΣ FITA Α' & B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

10

Σ/Κ 28-29/04

ΑΓΩΝΑΣ FITA Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

11

30/4-05/05

EMAU GRAND PRIX/ARCHERY WORLD CUP 

ΙΤΑΛΙΑ

Μ  Α  Ι  Ο  Σ

12

Σ/Κ 12-13/05

ΑΓΩΝΑΣ FITA Α' & B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

13

16 - 20/05

EUROPEAN JUNIOR CUP (1st leg)

ΚΥΠΡΟΣ

14

29/05 - 02/06

EMAU GRAND PRIX/ARCHERY WORLD CUP

TOYΡKIA

Ι  Ο  Υ  Ν  Ι  Ο  Σ

16

Σ/Κ 02-03/06

ΑΓΩΝΑΣ FITA Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

17

Σ/Κ 16-17/06

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2Χ70μ. Α'& Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

18

Σ/Κ 23-24/06

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2Χ70μ. Α'& Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

19

26 - 30/06

XI EUROPEAN OUTDOOR JUNIOR ARCHERY CHAMPIONSHIP

ΠΟΡΤ/ΛΙΑ

Ι  Ο  Υ  Λ  Ι  Ο  Σ

20

07-15/07

44th WORLD OUTDOOR TARGET ARCHERY CHAMPIONSHIP

ΓΕΡΜΑΝΙΑ

21

18-22/07

EUROPEAN JUNIOR CUP (2nd leg)

ΟΥΚΡΑΝΙΑ

Σ  Ε  Π  Τ  Ε  Μ  Β  Ρ  Ι  Ο  Σ

22

Σ/Κ 22-23/09

ΑΓΩΝΑΣ FITA Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

Ο  Κ  Τ  Ω  Β  Ρ  Ι  Ο  Σ

23

Σ/Κ 06-07/10

ΑΓΩΝΑΣ FITA ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

Ν  Ο  Ε  Μ  Β  Ρ  Ι  Ο  Σ

24

Σ/Κ 10-11/11

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ. 18μ.,  Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  Α/Γ/Ε/Ν

 

25

Σ/Κ 17-18/11

ΑΓΩΝΑΣ ΚΕΝΤΡΟΥ  Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ.Χ. 18μ.   Α/Γ/Ε/Ν

 

Δ  Ε  Κ  Ε  Μ  Β  Ρ  Ι  Ο  Σ

26

Σ/Κ 08-09/12

ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ  Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 18μ. Κ. Χ. Α/Γ/Ε/Ν